Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
