Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
