Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: About
ug: ھەققىدە
