Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
