Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
