Paragraphs Browser (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Add group
pl: Dodaj grupę

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Map
pl: Mapa

en: Confirm Deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Path to image
pl: Ścieżka do obrazu

en: The changes were successfully saved.
pl: Zmiany zostały pomyślnie zapisane.

en: No values were changed.
pl: Żadna wartości nie zostały zmienione.

en: Paragraphs
pl: Akapity
