Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: On
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Contact
eo: Kontakto

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj
