Paragraphs Bundles (1.0.9) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: On
et: Sees

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Section
et: Sektsioon

en: Contact
et: Kontakt

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Border
et: Piirjoon

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Image Link
et: Pildiviide

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Simple
et: Lihtne

en: Grid
et: Ruudustik

en: Local
et: Kohalik

en: Main Content
et: Sisu

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Views Block
et: Vaate plokk

en: Alert
et: Hoiatus
