Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Background
hr: Pozadina

en: Anchor
hr: Sidro

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Block
hr: Blok

en: Footer
hr: Podnožje

en: Filter
hr: Pročisti

en: Details
hr: Detalji

en: Style
hr: Stil

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Grid
hr: Mreža

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Styles
hr: Stilovi

en: Style name
hr: Naziv stila
