Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Anchor
be: Якар

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Block
be: Блок

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Details
be: Падрабязна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Grid
be: Сетка

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Locked
be: Зачынены

en: Style name
be: Назва стылю
