Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Anchor
eu: Aingura

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Block
eu: Blokea

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Style
eu: Estiloa

en: Used in
eu: Erabilita

en: Grid
eu: Sareta

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Styles
eu: Estiloak

en: Slides
eu: Diapositibak

en: Asc
eu: Goraka

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
