Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
