Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Group
ast: Grupu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Anchor
ast: Anclax

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Details
ast: Detalles
