Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Background
et: Taust

en: Anchor
et: Ankur

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: User
et: Kasutaja

en: Separator
et: Eraldaja

en: Block
et: Plokk

en: Footer
et: Jalus

en: Filter
et: Filtreeri

en: Details
et: Üksikasjad

en: Style
et: Stiil

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Grid
et: Ruudustik

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Styles
et: Stiilid

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML
