Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: - None -
fil: - Wala -

en: Block
fil: Tipak

en: Footer
fil: Paanan

en: Filter
fil: Salain

en: Subtitle
fil: Pamagat
