Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Container
mr: प्रभाग

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Block
mr: भाग

en: Filter
mr: गाळणी

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे
