Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Subtitle
eo: Subtitolo

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Asc
eo: kreske
