Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Details
nn: Detaljar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Subtitle
nn: Undertittel
