Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Anchor
sk: Kotva

en: Layout
sk: Rozloženie

en: User
sk: Používateľ

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Block
sk: Blok

en: Footer
sk: Päta

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Style
sk: Štýl

en: Used in
sk: Použité v

en: Grid
sk: Mriežka

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Styles
sk: Štýly

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
