Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விபரங்கள்
