Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Details
bs: Detalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Style
bs: Stil

en: Used in
bs: Koristi se u

en: Locked
bs: Zaključano

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
