Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
