Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha9) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
