Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Author
is: Höfundur

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Container
is: Gámur

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Anchor
is: Akkeri

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Separator
is: Skilja

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: Filter
is: Sía

en: Details
is: Nánar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Style
is: Stíll

en: Grid
is: Grind
