Paragraphs Collection (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Block
lt: Blokas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Style
lt: Stilius

en: Used in
lt: Naudojama

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML
