Paragraphs Edit (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Field
os: Быдыр
