Paragraphs Edit (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Field
sv: Fält

en: Clone
sv: Klona

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
