Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Parent
da: Overordnet element

en: Field
da: Felt

en: Clone
da: Klon
