Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Parent
ku: باوان

en: Field
ku: خانە
