Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Parent
ro: Părinte

en: Field
ro: Câmp

en: Clone
ro: Clonare

en: Bundle
ro: Pachet
