Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Clone
th: โคลน

en: Bundle
th: กลุ่ม
