Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Parent
ast: Padre

en: Field
ast: Campu
