Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Field
be: Поле

en: Bundle
be: Набор
