Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Parent
eo: Patro

en: Field
eo: Kampo

en: Bundle
eo: Fasko
