Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Parent
et: Vanem

en: Field
et: Väli

en: Clone
et: Klooni

en: Bundle
et: kogum
