Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Field
kk: Өріс
