Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ
