Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Parent
gl: Pai

en: Field
gl: Campo

en: Clone
gl: Clonar

en: Bundle
gl: Paquete
