Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Field
hy: Դաշտ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
