Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parent
ka: მშობელი

en: Field
ka: ველი
