Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Parent
ja: 親

en: Field
ja: フィールド

en: Clone
ja: 複製

en: Bundle
ja: バンドル

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
