Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Parent
ru: Родитель

en: Field
ru: Поле

en: Clone
ru: Клонировать

en: Bundle
ru: Набор

en: Paragraphs
ru: Параграфы
