Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Field
nl: Veld

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Bundle
nl: Bundel

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
