Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Parent
ar: الأب

en: Field
ar: الحقل

en: Clone
ar: استنساخ

en: Bundle
ar: الحزمة
