Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Parent
ca: Pare

en: Field
ca: Camp

en: Clone
ca: Clona

en: Bundle
ca: Embolcall
