Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Parent
lv: Vecāks

en: Field
lv: Lauks

en: Clone
lv: Klonēt

en: Bundle
lv: Komplekts
