Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Parent
es: Padre

en: Field
es: Campo

en: Clone
es: Clonar

en: Bundle
es: Paquete

en: Paragraphs
es: Parráfos
