Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Edit
id: Sunting

en: Parent
id: Induk

en: Field
id: Bidang

en: Clone
id: Kloning

en: Bundle
id: Bundel
