Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parent
sk: Nadradený

en: Field
sk: Pole

en: Clone
sk: Klonovať

en: Bundle
sk: Zväzok
