Paragraphs Editor Enhancements (10.0.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Categories
es: Categorías

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: All
es: Todo(s)

en: Uncategorized
es: Sin categorizar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?
